Hande Erçel gazetecileri görünce Hakan Sabancı’nın arkasına saklandı!

Son olarak Burak Deniz ile birlikte yer aldığı yeni projesiyle ekranlarda yer alan güzel oyuncu Hande Erçel, şimdilerde Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla sık sık gündeme geliyor.

Tüm seneyi birlikte yurt dışında tatil yaparak geçiren ikili; Paris, Finlandiya, Danimarka, Milano, Floransa, Cannes, Portofino, Budapeşte, Yunan adaları, New York, Londra, Bali ve Mauritius’u gezdi. Ünlü çift, 15 aylık ilişkilerinde 13 ülkeye gitti.

ETİLER’DE ORTAYA ÇIKTILAR

Lüks tatilleriyle çok konuşulan Erçel ile Sabancı, son olarak geçtiğimiz gece Etiler’de yer alan bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı.

Basın mensuplarının kapıda olduğunu öğrenen 30 yaşındaki güzel oyuncu, çareyi sevgilisinin arkasına saklanmakta buldu.

VIP ARAÇLARITLA MEKANDAN AYRILDILAR

Hızlıca mekandan ayrılan çift, çıkışta gazetecilerin kendisine seslenmesine yanıt vermeden, VIP araçlarına binerek oradan ayrıldı.

“EVLİLİK OLMAK ZORUNDA DEĞİL”

Öte yandan Hande Erçel, geçtiğimiz aylarda 33 yaşındaki Hakan Sabancı ile evleneceği yönündeki iddialara şu yanıtı vermişti:

Böyle şeyler kısmet. Böyle bir karar alsak neden saklayalım? Olsa bizden duyarsınız. Şu an her şey çok güzel gidiyor. Evlilik olmak zorunda da değil. Daha çok erken bunları konuşmak için. Çok güzel bir ilişki yaşıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x